JHservices

Spoločnosť môžem charakterizovať ako dynamicky rastúcu, flexibilnú a úspešnú firmu na pôde informačných systémov, ktorá vďaka nášmu skúsenému tímu pracovníkov poskytuje zákazníkom ucelené služby aj v prípadoch ich neštandardných požiadaviek.

PPA Powerd DS

Komplexná správa priemyselných parkov manažment a administratíva správy. Prevádzkovanie energetických distribučných sietí a zariadení. Facility management komplexná, správa administratívnych budov servis, údržba a revízie zariadení. Energetické distribučné siete (vybudovanie a registrácia) dodávka energií (elektrika, plyn, voda a teplo) energetický audit a optimalizačné služby. Power IEM (Internet Energy Management).

ejoin

Našou víziou a cieľom je zdokonaľovanie nabíjacích staníc, prinášanie nových možností a technológií a ich posúvanie na novú úroveň. Chceme dokázať skeptikom, že nabíjacie stanice a elektromobily nemusia byť doménou len väčších miest, a tým pádom limitovať potenciálnych zákazníkov z tých menších. Jedným z našich pilierov je ich strategické rozmiestňovanie v priestoroch kde sa bežne zdržuje väčšie množstvo ľudí ako sú obchodné centrá, reštaurácie rýchleho občerstvenia a turistické destinácie, vďaka čomu budú naše nabíjačky ľudom vždy po ruke.

Kto sme?

Nadšenci elektromobility, technologický priekopníci, týmto vieme charakterizovať náš tým skúsených partnerov.

Ján Haláček

JHservices – Riaditeľ
Elektro nabíjačky

Elektro autá

Fotovoltaické riešenia

Často kladené otázky